Kontakt

Kontakt

Titta in på en fika

REAKTION
Industrigatan 4C
112 46 Stockholm

08-407 18 30
info@reaktion.se

JOBBSÖKANDE,
HÖR AV DIG TILL:

Jessica Peiper
070-654 56 90
jessica.peiper@reaktion.se

NY KUND,
HÖR AV DIG TILL:

Jan Ringsö
070-831 31 39
jan.ringso@reaktion.se

elin-winegard

Elin Winegård

Digital Specialist
0769-45 05 01
elin.winegard@reaktion.se
LinkedIn

elina-soderberg

Elina Söderberg

Produktionsledare
072-050 24 85
elina.soderberg@reaktion.se
LinkedIn

emmie-johnson-vagic

Emmie Johnson Vagic

Produktionsledare
070-897 06 12
emmie.johnson@reaktion.se

goran-furbrink

Göran Furbrink

Originalare & Formgivare
072-402 09 51
goran.furbrink@reaktion.se
LinkedIn

jascha-trygg

Jascha Trygg

Head of Marketplace & Fashion
0720-50 24 81
jascha.trygg@reaktion.se
LinkedIn

jessica-peiper

Jessica Peiper

Produktionsledare
070-654 56 90
jessica.peiper@reaktion.se
LinkedIn

john-sigfridsson

John Sigfridsson

Digital specialist / Planner
073-263 32 31
john.sigfridsson@reaktion.se
LinkedIn

jonas-akerlind

Jonas Åkerlind

Creative Director
0720-50 24 81
jonas.akerlind@reaktion.se
LinkedIn

jonathan-blomquist

Jonathan Blomquist

Kundansvarig Content
072-050 24 90
jonathan.blomquist@reaktion.se
LinkedIn

karin-papp

Karin Papp

Digital marknadsföringsspecialist
072-050 24 86
karin.papp@reaktion.se
LinkedIn

katarina-blass

Katarina Blass

Produktionsledare
070-759 40 12
katarina.blass@reaktion.se
LinkedIn

maria-seaton

Maria Seaton

Produktionsledare
0708-82 07 12
maria.seaton@reaktion.se
LinkedIn

marko-monir

Marko Monir

Digital specialist
076-866 20 20
marko.monir@reaktion.se
LinkedIn

mattias-englund

Mattias Englund

System-, databas-, MA-specialist
073-696 09 22
mattias.englund@reaktion.se
LinkedIn

menna-swedan

Menna Swedan

Junior Digital Marknadsförare
073-935 39 31
menna.swedan@reaktion.se
LinkedIn

mikael-aldestam

Mikael Aldestam

Digital strateg
070-882 02 02
mikael.aldestam@reaktion.se
LinkedIn

prins-gaston

Prins Gaston

CBO - chief barking officer
gaston@reaktion.se

stefan-fredrikson

Stefan Fredrikson

Head of Content marketing
073-093 38 22
stefan.fredrikson@reaktion.se
LinkedIn

tomas-lindblom

Tomas Lindblom

Produktionsledare
070-393 77 91
tomas.lindblom@reaktion.se

torbjorn-de-jager

Torbjörn de Jager

Strateg datadriven kommunikation
073-030 30 90
torbjorn.dejager@reaktion.se
LinkedIn